Mecz Eintracht Frankfurt - SC Paderborn 07 zakończony wynikiem 3-2 dnia 27/06/2020 na stadionie Deutsche Bank Park (Frankfurt am Main)

Dnia 27/06/2020 na stadionie Deutsche Bank Park (Frankfurt am Main) odbył się mecz Bundesliga pomiędzy Eintracht Frankfurt a SC Paderborn 07.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Eintracht Frankfurt oraz SC Paderborn 07 zakończyła się 2-0. Końcowy wynik meczu to 3-2.

Gole strzelali:

S. Rode W 9 minucie (personal gol) na 1-0

André Silva W 32 minucie (asysta dla D. da Costa) Na 2-0

B. Dost W 52 minucie (asysta dla D. Kohr) Na 3-0

M. Dräger W 55 minucie (asysta dla M. Ritter) Na 3-0

S. Michel W 75 minucie (asysta dla B. Zolinski) Na 3-2

Nikt nie dostał czerwonej kartki

Kartki żółte otrzymali: S. Michel 9'

Sędzią głównym tego spotkania był B. Brand. Do pomocy miał F. Assmuth, J. Neitzel, P. Alt. W kolejnym spotkaniu drużyna Eintracht Frankfurt zmierzy się już z AS Monaco w dniu 08/1/2020 a SC Paderborn 07 z KFC Uerdingen 05 w dniu 08/13/2020.

W dzisiejszych czasach mnóstwo kibiców śledzi potyczki, które startują w lidze Bundesliga. Złożone z uzdolnionych graczy futbolowe zespoły stale zapewniają pierwszorzędnym miłośnikom wrażenia z najwyższej półki. Wielokrotnie natrafiamy na zapadające w pamięć asysty czy gole, ostre faule gwarantujące niesamowitych emocji z oglądanego widowiska. Przyciągające uwagę potyczki pomiędzy graczami z ligi okazują się niezwykle nieustępliwe, nie często bywa ostatecznie, iż są to widowiska nużące. Dlatego więc warto śledzić wszystkie zapowiedzi przyszłych potyczek futbolowych orazoglądać spotkania sportowe profesjonalnej ligi Bundesliga oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań. Eintracht Frankfurt oraz SC Paderborn 07 oraz ich udział w Bundesliga zapewnia niezapomniane wrażenia oraz sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie na żywo tych doświadczonych sportowców oraz ich zmagań na tak wspaniałym stadionie jak Deutsche Bank Park (Frankfurt am Main).

Na obiekcie Deutsche Bank Park (Frankfurt am Main) odbył się mecz pomiędzy Eintracht Frankfurt oraz SC Paderborn 07: wynik 3-2

Drukuj
Super User
Super User