Na stadionie Schwarzwald-Stadion (Freiburg im Breisgau) dnia 27/06/2020 miało miejsce spotkanie SC Freiburg - Schalke 04 zakończone wynikiem 4-0

W dniu 27/06/2020 na stadionie Schwarzwald-Stadion (Freiburg im Breisgau) odbył się mecz Bundesliga. Na przeciw siebie stanęły SC Freiburg oraz Schalke 04.

Pierwsza połowa meczu między SC Freiburg i Schalke 04 zakończyła się wynikiem 2-0. Końcowy wynik meczu to 4-0.

Gole strzelali:

L. Waldschmidt W 20 minucie (asysta dla C. Günter) na 1-0

J. Schmid W 38 minucie (asysta dla C. Günter) Na 2-0

L. Höler W 46 minucie (asysta dla V. Grifo) Na 3-0

L. Waldschmidt W 57 minucie (personal gol) Na 4-0

Nikt nie dostał czerwonej kartki

Kartki żółte otrzymali: P. Lienhart Zmieniony 60'

Główny arbiter meczu - M. Petersen. Do pomocy miał A. Sather, M. Sinn, C. Leicher. W następnym meczu meczu SC Freiburg zmierzy się już z Karlsruher SC dnia 08/15/2020. Kolejno natomiast Schalke 04 z VfL Osnabrück dnia 08/9/2020.

Coraz częściej kibice z zapałem śledzą potyczki w lidze Bundesliga. Fascynujące drużyny futbolowe z tejże ligi często serwują pierwszorzędnym fanom wiele niezapomnianych przeżyć. Wspaniałe potyczki między graczami zdarzają się zagorzałe, rzadko bywa, że spotkania męczą kibica. Ustawicznie zdarzają się wyśmienite gole i asysty, bezwzględne faule zakończone bardzo często czerwonym kartonikiem, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska. Serdecznie zachęcamy, aby być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań, przeglądać wydarzenia piłkarskiej znakomitej ligi Bundesliga oraz przeglądać każdego dnia zapowiedzi przyszłych wspaniałych meczów futbolowych. Udział takich znanych drużyn jak SC Freiburg i Schalke 04 w lidze Bundesliga gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie "live" tych wszechstronnych sportowców i widowiskowej walki między nimi na wyjątkowym stadionie jak Schwarzwald-Stadion (Freiburg im Breisgau).

SC Freiburg - Schalke 04, wynik spotkania - 4-0


Drukuj