Spotkanie Borussia Dortmund vs Hoffenheim  zakończone wynikiem 0-4

Dnia 27/06/2020 na stadionie Signal-Iduna-Park (Dortmund) odbył się mecz Bundesliga pomiędzy Borussia Dortmund a Hoffenheim .

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Borussia Dortmund i Hoffenheim  zakończyła się wynikiem 0-2. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-4.

Gole strzelali:

A. Kramarić w 8 minucie (asysta dla P. Kadeřábek) na 0-1

A. Kramarić w 30 minucie (asysta dla R. Skov) na 0-2

A. Kramarić W 48 minucie (asysta dla I. Bebou) na 0-3

A. Kramarić (PG) W 50 minucie (personal gol) na 0-4

Nikt nie dostał czerwonej kartki

Kartki żółte otrzymali: L. Balerdi 41'

Sędzią głównym tego spotkania był G. Winkmann. Do pomocy miał C. Bandurski, A. Blos, A. Aarnink. W kolejnym meczu drużyna Borussia Dortmund stawi czoła SC Rheindorf Altach dnia 08/12/2020 a Hoffenheim  z SV Wehen Wiesbade dnia 08/13/2020.

Liczni kibice śledzą ekscytujące poczynania, które dotyczą ligi Bundesliga. Liczące się futbolowe zespoły nieraz zapewniły wyborowym fanom mnóstwo niezapomnianych wrażeń. Zdarzają się wspaniałe gole oraz asysty, ostre faule kończące się czerwonym kartonikiem zapewniające niesamowitych emocji z oglądanego widowiska. Potyczki pomiędzy piłkarzami z ligi zdarzają się niezwykle zajadłe, nie często bywa koniec końców, że widowiska nudzą. Dlatego więc warto przeglądać codziennie wszystkie zapowiedzi przyszłych emocjonujących potyczek piłkarskich,przeglądać widowiska piłkarskie popularnej ligi Bundesliga i być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli. Udział takich drużyn jak Borussia Dortmund i Hoffenheim  z ligi Bundesliga gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych wszechstronnych sportowców i ich zmagań na pamiętnym stadionie, Signal-Iduna-Park (Dortmund).

Borussia Dortmund kontra Hoffenheim , wynik spotkania 0-4


Drukuj